Donation for a charity

Введіть суму/Enter the required amount

Кошти отримані від продажу робіт будуть перераховані в фонд для підтримки Культурнурного Десанту та руху «Жовта Стрічка» , що займаються морально-психологічним забезпеченням та партизанським рухом на південному напрямку!

The funds received from the sale of the works will be transferred to the fund for the support of the Cultural Forces and the "Yellow Ribbon" movement, which are engaged in moral and psychological support and partisan movement in the southern direction!

Всі права захищені. All rights reserved.

Використання матеріалів сайту та автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу «Vony Razom" заборонено.

Знаходячись на веб-сайті www.vonyrazom.com, ви погоджуєтеся з умовами користування.

Роботи надруковані унікальним способом з виділенням об'єктів на полотні 3-д лаком. Матеріали, що використовуються в картинах автентичні, яким понад 100 років, вишиті руками прабабусі. Також використовувалися справжні бойові патрони та маскувальна сітка.
Кошти отримані за рахунок продажу робіт будуть перераховані до Благодійного Фонду для створення та підтримки мобільних госпіталів, що лікують поранених українських бійців
Всі ідеї та фото-картини були створені, на жаль, в унікальних умовах війни. Постріли, кулі, вибухи, ракети. Все це, та багато іншого стали рушійною силою для реалізації виставки
Основою образу стала національна лялька-мотанка.

Мотанка — символ добробуту, добра й надії. Виконувала функцію оберегу людської долі, а долю не можна колоти й різати.
1
2
4
3

Автори хотіли показати емоції, що переживає Україна щодня, щохвилини, щосекунди, з того моменту коли пролунали перші вибухи.

Сума благодійних донатів та кошти від проданих фото картин міжнародної виставки "333"
Зібрана сума
2
5
8
6
3
1
грн/uah.
Кошти отримані від продажу робіт будуть перераховані в фонд для підтримки Культурного Десанту та руху «Жовта Стрічка», що займаються морально-психологічним забезпеченням та партизанським рухом на південному напрямку!
Total
The funds received from the sale of the works will be transferred to the fund for the support of the Cultural Landing and the "Yellow Ribbon" movement, which are engaged in moral and psychological support and partisan movement in the southern direction!
Do you want to hold an exhibition in your city/country? Become a partner or buy? Write us!
Ukrainian exhibition