Donation for a charity

Введіть суму/Enter the required amount
Кошти отримані від продажу робіт будуть перераховані до Благодійного Фонду для створення та підтримки мобільних госпіталів, що лікують поранених українських бійців в південному напрямку!

Мобільний армійський хірургічний госпіталь (англ. Mobile Army Surgical Hospital, MASH) — медичний підрозділ, що працює як повністю функціональний госпіталь у зоні бойових операцій.

Всі права захищені. All rights reserved.

Використання матеріалів сайту та автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу «Vony Razom" заборонено.

Знаходячись на веб-сайті www.vonyrazom.com, ви погоджуєтеся з умовами користування.

Всі права захищені.All rights reserved.

Використання матеріалів сайту та автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу «Vony Razom" заборонено.

Знаходячись на веб-сайті www.vonyrazom.com, ви погоджуєтеся з умовами користування.

Роботи надруковані унікальним способом з виділенням об'єктів на полотні 3-д лаком. Матеріали, що використовуються в картинах автентичні, яким понад 100 років, вишиті руками прабабусі. Також використовувалися справжні бойові патрони та маскувальна сітка.
Кошти отримані за рахунок продажу робіт будуть перераховані до Благодійного Фонду для створення та підтримки мобільних госпіталів, що лікують поранених українських бійців
Всі ідеї та фото-картини були створені, на жаль, в унікальних умовах війни. Постріли, кулі, вибухи, ракети. Все це, та багато іншого стали рушійною силою для реалізації виставки
Основою образу стала національна лялька-мотанка.

Мотанка — символ добробуту, добра й надії. Виконувала функцію оберегу людської долі, а долю не можна колоти й різати.
1
2
4
3

Автори хотіли показати емоції, що переживає Україна щодня, щохвилини, щосекунди, з того моменту коли пролунали перші вибухи.

Сума благодійних донатів та кошти від проданих фото картин міжнародної виставки "333"
Зібрана сума
0
1
5
6
3
0
грн/uah.
50% зібраних коштів будуть передані кошти будуть передані в БФ "Фенікс" що займається лікуванням те реабілітацією українських захисників.
Total
The funds raised will be transferred to the Phoenix Charitable Foundation, which treats and rehabilitates Ukrainian defenders.
Do you want to hold an exhibition in your city/country? Become a partner or buy? Write us!
Ukrainian exhibition