Лайфхаки

ПІДГОТОВКА ДО ЗЙОМКИ

Як не злити бюджет, при підготовці
Це дуже важливо!
Почнемо з вибору виконавця/фотографа!
Обов'язково подивіться його роботи. Чим більше, тим краще. Якщо вам подобається стиль. Супер, беріть! Все просто! Тому що, у кожного художника (а саме такими є фотографи) є свій погляд і змінити його досить складно. А як він бачить людей, ви можете побачити в його роботах.
Обов'язкова попередня зустріч. Це потрібно для того, щоб познайомитися та знайти контакт. Адже дуже важливо, щоб зйомка проходила в комфортному емоційному стані. Важливо, щоб фотограф зміг розглянути ваші кращі моменти та не витрачати на це час під час роботи! Після особистого знайомства, фотограф точно визначиться, які кадри він зробить, адже після, зйомка буде продуктивною.
Вибір локації та образу. Якщо ви хочете, щоб фотограф вас розкрив в кадрі - довіряйте йому. Ви завжди зможете знайти компроміс, якщо хочете хороший результат. Але головне - це довіра.
Ціна. Нам всім подобається, коли нашу роботу оцінюють достойно.
Наприклад:
- Коли приходите в магазин за обновками і щось пригледілось, то ви берете без роздуму та навіть не просите продати це зі знижкою. Так і з оплатою фотографа. Якщо вам подобається все, оплатіть зазначену вартість або шукайте фотографа дешевше, але не знайдете на той же результат.
Терміни.
Обговорюйте все перед зйомкою!
Краще через мєйл або месенджер, щоб уникнути нюансів. Домовтеся про кількість готових кадрів та терміни. Якщо один з пунктів не виконано, ви маєте право вимагати компесацію. Не враховуючи форс-мажорних ситуацій.
1
Почніть готуватися за 2-3 дні, мінімум. Це той самий випадок, коли краще «перебдеть, ніж недобдеть». Не відкладайте на останній день!
2
Зробіть нейтральний манікюр та педикюр, який вам личить (якщо він не входить в концепцію роботи)
3
Почистите и прогладьте все вещи для съемки
4
Почистіть і попрасуйте все речі
5
Must have: водичка в пляшці, ролик для чищення одягу, вологі та сухі серветки, пудра і помада (на випадок якщо щось непередбачуване спаде на думку # мижедевочкі
6
Аксесуари (заздалегідь обумовлені з фотографом або стилістом)
7
Депіляція обов'язкова!
8
Гарно відпочити
9
Будьте пунктуальні!
P. S.
І пам'ятайте, не буває некрасивих людей, буває різна краса ... З любов'ю #vonyrazom
Більше корисних рекомендацій в рубриці #Блог