Крик

Scream

It's not about screaming. This is the cry of the soul !!! This is what Ukrainians felt in the first weeks of the war - souls cried out in misunderstanding "for what?", "We are on our land", "what did you do?", "Why did you come to us?"
This is the state when you see a rocket flying at you from the window, when you feel all the vibrations of explosions, when yesterday you dreamed of a family and planned for the future, and today you only dream if you die, then quickly. When everything around is burning… and you scream, but no one can help when you are trapped in your own home…
The use of a real camouflage net woven by Ukrainian women volunteers shows how skillfully peaceful people need to learn to hide in order to stay alive.
Feeling all these emotions, people forget what day of the week, date or month…
We cried for help, but we were not heard… This was the beginning of our journey…
Це не про крик із роту. Це крик душі!!! Це те, що відчували українці в перші тижні війни- кричали душі від нерозуміння «за що?», «ми ж на своїй землі», «що ви наробили?», «чому ви до нас прийшли?»
Це той стан коли з вікна ти бачиш як летить ракета в тебе, коли ти відчуваєш усі вібрації від вибухів, коли вчора ти мріяв про сім‘ю і планував майбутнє, а сьогодні ти мрієш лише якщо вмирати, то швидко. Коли навколо все палає … а ти кричиш, але ніхто не може допомогти, коли ти в пастці у власному домі…
Використання справжньої маскувальної сітки, яку плели українські жінки-волонтери, показує як майстерно мирним людям потрібно навчитись ховатись , щоб залишитись живими.
Відчуваючи всі ці емоції люди забувають який день тижня, дата чи місяць…
Ми кричали про допомогу, але нас не чули… Це був початок нашого шляху…
FOR SALE

Donation for a charity

Введіть суму/Enter the required amount
Роботи надруковані унікальним способом з виділенням об'єктів на полотні 3-д лаком. Матеріали, що використовуються в картинах автентичні, яким понад 100 років, вишиті руками прабабусі. Також використовувалися справжні бойові патрони та маскувальна сітка.
Кошти отримані за рахунок продажу робіт будуть перераховані до Благодійного Фонду для створення та підтримки мобільних госпіталів, що лікують поранених українських бійців
Всі ідеї та фото-картини були створені, на жаль, в унікальних умовах війни. Постріли, кулі, вибухи, ракети. Все це, та багато іншого стали рушійною силою для реалізації виставки
Основою образу стала національна лялька-мотанка.

Мотанка — символ добробуту, добра й надії. Виконувала функцію оберегу людської долі, а долю не можна колоти й різати.
1
2
4
3

Автори хотіли показати емоції, що переживає Україна щодня, щохвилини, щосекунди, з того моменту, коли пролунали перші вибухи.