Душа
Soul
We are Ukrainians and we believe that we pass our lesson with dignity. We have to endure all these nightmares that the occupiers are doing to us. Our souls are wounded, crippled and tired… but our spirit is unbreakable! We are not perfect or holy, but we have never encroached on others. We will stand! By the end of! For your freedom! For the future of our children! For justice! For the truth! For good!

Ми українці, і віримо, що гідно проводимо урок. Ми повинні пережити всі ці кошмари, які нам роблять окупанти. Наші душі поранені, покалічені та втомлені... але наш дух незламний! Ми не досконалі чи святі, але ніколи не зазіхаємо на інших. Ми будемо стояти! До кінця! За вашу свободу! Заради майбутнього наших дітей! За справедливість! За правду! За добро!
FOR SALE

Donation for a charity

Введіть суму/Enter the required amount
Роботи надруковані унікальним способом з виділенням об'єктів на полотні 3-д лаком. Матеріали, що використовуються в картинах автентичні, яким понад 100 років, вишиті руками прабабусі. Також використовувалися справжні бойові патрони та маскувальна сітка.
Кошти отримані за рахунок продажу робіт будуть перераховані до Благодійного Фонду для створення та підтримки мобільних госпіталів, що лікують поранених українських бійців
Всі ідеї та фото-картини були створені, на жаль, в унікальних умовах війни. Постріли, кулі, вибухи, ракети. Все це, та багато іншого стали рушійною силою для реалізації виставки
Основою образу стала національна лялька-мотанка.

Мотанка — символ добробуту, добра й надії. Виконувала функцію оберегу людської долі, а долю не можна колоти й різати.
1
2
4
3

Автори хотіли показати емоції, що переживає Україна щодня, щохвилини, щосекунди, з того моменту, коли пролунали перші вибухи.